GS8ALF036812DT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 68.1 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - 16 Pin SOIC - Tube
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Tube Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +