GS8ALF031960GFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 196 Ohm ±2% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 16 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 196 Ohm ±2% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 16 Pin SOIC - Tube