GS8ALF031472JBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 14.7 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin S ...
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 14.7 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin SOIC - Tube