GS8ALF031072JGT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 10.7 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 16 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 10.7 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 16 Pin SOIC - Tube