GS8ALF026651JGT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 6.65 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 16 Pin SOI ...
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Tube 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 6.65 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 16 Pin SOIC - Tube