GS8ALF025601FAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 5.6 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 16 Pin S ...
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 5.6 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 16 Pin SOIC - Tube