GS8ALF023481FBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 3.48 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin S ...
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 3.48 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin SOIC - Tube