GS8ALF0231R6FDT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 31.6 Ohm ±1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 16 Pin SO ...
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 31.6 Ohm ±1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 16 Pin SOIC - Tube