GS8ALF022052GBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 20.5 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin S ...
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 20.5 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin SOIC - Tube