GS8ALF021471JBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 1.47 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin S ...
+ Ver todo
FICHA TÉCNICA Accesorios Notificarme
Cumple con RoHS
Tube embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 1.47 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin SOIC - Tube