GS8ALF021050JDT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 105 Ohm ±5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 16 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 105 Ohm ±5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 16 Pin SOIC - Tube