GS8ALF016041GT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 6.04 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC - Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +