GS8ALF0157R6CCT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 57.6 Ohm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 16 P ...
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 57.6 Ohm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 16 Pin SOIC - Tube