GS8ALF013902JGT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 39 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 16 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 39 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 16 Pin SOIC - Tube