GS8ALF012552GAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 25.5 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 16 Pin ...
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Tube 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 25.5 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 16 Pin SOIC - Tube