GS8ALF012491CBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 2.49 kOhm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 P ...
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 2.49 kOhm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin SOIC - Tube