GS8ALF011912FBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 19.1 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin ...
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 19.1 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin SOIC - Tube