GS8ALF011872GBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 18.7 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin ...
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 18.7 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin SOIC - Tube