GS8ALF011620JDT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 162 Ohm ±5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 16 Pin SO ...
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 162 Ohm ±5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 16 Pin SOIC - Tube