GS8ALF011542GGT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 15.4 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 16 Pin SO ...
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 15.4 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 16 Pin SOIC - Tube