GS8ALF011153CBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 115 kOhm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pi ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 115 kOhm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin SOIC - Tube