GS7BLF034020GFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 402 Ohm ±2% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 14 Pin SOIC - ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 402 Ohm ±2% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 14 Pin SOIC - Tube