GS7BLF029310FAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 931 Ohm ±1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 14 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 931 Ohm ±1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 14 Pin SOIC - Tube