GS7BLF016042GDT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 60.4 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 14 Pin SO ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 60.4 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 14 Pin SOIC - Tube