GS7BLF0151R1GCT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 51.1 Ohm ±2% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 14 Pin SO ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 51.1 Ohm ±2% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 14 Pin SOIC - Tube