GS7ALF036981GBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 6.98 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin S ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 6.98 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin SOIC - Tube