GS7ALF031301BBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 1.3 kOhm ±0.1% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 1.3 kOhm ±0.1% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin SOIC - Tube