GS7ALF028251FAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 8.25 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 14 Pin ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 8.25 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 14 Pin SOIC - Tube