GS7ALF026801FAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 6.8 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 14 Pin S ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 6.8 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 14 Pin SOIC - Tube