GS7ALF022202JAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 22 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 14 Pin SO ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 22 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 14 Pin SOIC - Tube