GS7ALF021073GGT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 107 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 14 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 107 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 14 Pin SOIC - Tube