GS7ALF019311FBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 9.31 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 9.31 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin SOIC - Tube