GS7ALF011690GDT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 169 Ohm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 14 Pin SO ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 169 Ohm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 14 Pin SOIC - Tube