GS7ALF011053GBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 105 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin S ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 105 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin SOIC - Tube