GS4BLF032801JAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 2.8 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 8 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 2.8 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 8 Pin SOIC - Tube