GS4BLF027681FBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 7.68 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 8 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 7.68 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 8 Pin SOIC - Tube