GS4BLF022430GBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 243 Ohm ±2% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 8 Pin SOIC - ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 243 Ohm ±2% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 8 Pin SOIC - Tube