GS4BLF018871GAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 8.87 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 8 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 8.87 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 8 Pin SOIC - Tube