GS4BLF015761FCT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 5.76 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 8 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 5.76 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 8 Pin SOIC - Tube