GS4BLF011302GGT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 13 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 8 Pin SOIC - T ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 13 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 8 Pin SOIC - Tube