GS4BLF011151GDT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 1.15 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 8 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 1.15 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 8 Pin SOIC - Tube