GS4ALF0390R9GCT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 90.9 Ohm ±2% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 8 Pin SO ...
Description +
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 90.9 Ohm ±2% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 8 Pin SOIC - Tube