GS4ALF038202GFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 82 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 82 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC - Tube