GS4ALF0357R6FDT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 57.6 Ohm ±1% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 8 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 57.6 Ohm ±1% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 8 Pin SOIC - Tube