GS4ALF034702GGT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 47 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 8 Pin SOIC - ...
Description +
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 47 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 8 Pin SOIC - Tube