GS4ALF034321BBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 4.32 kOhm ±0.1% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 8 Pin ...
Description +
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 4.32 kOhm ±0.1% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 8 Pin SOIC - Tube