GS4ALF033741JBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 3.74 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 8 Pin SO ...
Description +
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 3.74 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 8 Pin SOIC - Tube