GS4ALF033322JAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 33.2 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 8 Pin S ...
Description +
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 33.2 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 8 Pin SOIC - Tube