GS4ALF0257R6DCT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 57.6 Ohm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 8 Pin ...
Description +
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 57.6 Ohm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 8 Pin SOIC - Tube