GS4ALF022200CAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 220 Ohm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 8 Pin ...
Description +
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 220 Ohm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 8 Pin SOIC - Tube